Strona główna
Remont domu i konserwacja | Elopad
Wideo / Sklep / Forum

Usuwanie zapach moczu kota

trzeba

  • Wybielacz
  • Łachmany
  • Ocet jabłkowy cydr
  • Amoniak bez detergentów
  • Woda
  • Sody
  • Woda utleniona
  • Szczotkować
  • Próżniowy

Posiadanie kota może być wspaniałym doświadczeniem, aż będziesz miał pozbyć się zapachu moczu kota. Jest to nieprzyjemne Chore i jeszcze bardziej kłopotliwa sytuacja. Istnieje wiele produktów na rynku, które twierdzą, że cudów i, niestety, wiele z nich jest nieprawdziwa. Mocz kota składa się z trzech części, które obejmują kolor, zapach i plamy. Produkty generalnie pracować na jednym lub dwóch, ale rzadko wszystkie trzy. Ten artykuł pokazuje, jak radzić sobie z problemem moczu kota jako całości.

Krok 1 - Bądź czysty

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest profilaktyka. Koty są bardzo wrażliwe zwierzęta i poinformuje Cię, gdy nie są szczęśliwi. Zazwyczaj to zrobić sika na dywan, na plecaku lub na ulubioną parę butów. Jeśli koci przyjaciel nie był winnym mes przed uważają czyszczenie kuwety. Koty nie lubią używać pola kotów, które są pełne moczu lub kału. Przechowywać pudełko czyste i nie mogą mieć potrzebę zmuszani dłużej.

Krok 2 - Czyszczenie betonu i drewna twardego podłogi

Wiele osób nie używać wybielacza z powodu swojej reakcji na amoniak, który znajduje się w moczu kota. Możesz używać tej metody, jeśli jesteś bardzo ostrożny o tym. Użyć detergentu (który nie zawiera amoniaku) do szorowania w dół obszar, w którym kot aerozolu moczu. Zmyć po prostu oczyszczony ze słodką wodą, aby pozbyć się wszelkich pozostałości. Po zakończeniu trzeba będzie powtarzać wszystkich tych działań. Napełnij butelkę ze spryskiwaczem z 10 części wody na 1 część wybielacza i spryskać powierzchnię lekko mieszanki. Niech to ustawić na 30 minut przed ścieraniem z wilgotnym ręcznikiem.

Krok 3 - Usuwanie zapach moczu od odzieży

Nic nie jest bardziej żenujące niż mieć swój zapach ubrań jak moczem. To może być użyta także z dywanów i pościeli. Dodaj 1/4 filiżanki octu jabłkowego do zwykłego proszku do prania. To usunie zapach moczu całkowicie bez szkody dla pościel lub ubrania.

Krok 4 - Usuwanie zapach moczu kota z dywanu

Pierwszą rzeczą do walki ten bałagan jest usunięcie jak dużo moczu, jak to możliwe. Używać papierowych ręczników lub szmat to zrobić. Wymieszać 1 szklankę octu jabłkowego do 3 szklankach wody. Wlać tę mieszankę w miejscu, gdzie kot pozostawił swój ślad. Chcesz obszar nasączoną nim. Niech to ustawić na około 30 minut przed blotting go jak to było z moczu kota. Pozostawić do wyschnięcia następnie posypać sody oczyszczonej. Wymieszać filiżankę 3/4 nadtlenku wodoru z 1 łyżeczki detergentu do naczyń. Umieść tę mieszankę w butelce ze sprayem i spryskać je do sody oczyszczonej. Rub to się z pędzla. Gdy jest sucho można odkurzyć je. Jeżeli zapach jest nadal po zakończeniu powtórzyć proces.

Strona główna  /  Gospodarstw domowych & Czyszczenie  /  Zwierzęta  /  Koty