Strona główna
Remont domu i konserwacja | Elopad
Wideo / Sklep / Forum

Jak usunąć nietoperze z domu

trzeba

  • Ciężkie rękawice robocze
  • Małe netto lub ręcznik
  • Mesh
  • Taśma
  • Dom Bat

Nietoperze są ważnym elementem ekosystemu, ponieważ mogą jeść od 600 do 1.000 owady godzinę. W Ameryce Północnej, często nietoperz jest nocek i tylko w Ameryce Środkowej istnieją gatunki nietoperzy, które krwi napój. Bat może znaleźć swoją drogę do domu z powodu zniszczenia naturalnych siedlisk. Nietoperze mogą przenosić wścieklizny i innych chorób (jednak tylko niewielki procent nietoperzy można znaleźć na wściekliznę). Oczywiście, nie chcesz te stworzenia w domu, więc czytać dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć je z miejsca zamieszkania.

Krok 1 - Odszukaj Bat

Trzeba zachować spokój, jeśli jest bat w domu. Nietoperze potrafią wyczuć, kiedy jesteś zdenerwowany i wzburzony. W spokojnej sposób wykryć nietoperzy lokalizację.

Krok 2 - Ograniczyć bat

Jeśli nietoperz jest w pokoju, zamknąć drzwi i otworzyć wszystkie okna w pomieszczeniu. Włącz światła, dzięki czemu można zobaczyć bat i może cię zobaczyć. Dla nietoperza, podnoszącym w całym domu, zamknąć wszystkie drzwi wewnętrzne i otwarte tylko drzwi, które prowadzą na zewnątrz (jak Windows). Włącz wszystkie światła.

Krok 3 - Usunąć Bat

Zawsze noś grube rękawice robocze na usunięcie nietoperzy. Kiedy nietoperz jest narażona na działanie światła, będzie chciała szukać gdzieś spać. Kiedy nietoperz jest nieruchomy, to jest dobry moment, żeby wykorzystać sieć lub ręcznik do przykrywania i pojąć. Zapoznaj się z zewnątrz bat i zwolnij go.

Krok 4 - Określ, jak nietoperze są Wprowadzanie Home

Nieustannie znalezienie nietoperzy w domu jest wskazanie, że masz kolonię nietoperzy prawdopodobnie mieszka na strychu. Czuwajcie na zewnątrz domu o zachodzie słońca, aby zobaczyć gdzie nietoperze opuszczają swój dom. Możesz potrzebować pomocy innych członków rodziny lub przyjaciół to zrobić. Przyjrzyj się dokładnie do małych otworów i dziur, jak nietoperze można zmieścić przez otwór wielkości kciuka. Powtórz kilka nocy aż do nadzoru na pewno wiesz, jak nietoperze są coraz wewnątrz.

Krok 5 - Daj nietoperzy miejsce do gniazda

Zamontuj dom bat blisko miejsca, gdzie nietoperze są wchodzenia i wychodzenia z domu. Pozwól, że nietoperze co najmniej trzy do czterech dni, aby wiedzieć, że dom nietoperz jest dostępne dla nich.

Krok 6 - Daj nietoperzy nowy dom

Po południu, obejmuje wszelkie otwory, że nietoperze są za pomocą z ekranem siatkowym. Zabezpiecz góra i boki taśmą, pozostawiając dno otwarte. O zmierzchu nietoperze mogą naciskać i czołgać się przez sito do opuszczenia domu. Nie mogą wrócić z ekranu blokuje im drogę, więc nietoperze będą szukać najlepszego miejsca do gniazda. Bliskość domu bat przyciągnie nietoperzy.

Krok 7 - Seal nietoperze z domu

Opuszczenia ekranu w miejscu przez tydzień, następnie trwale uszczelnić otwory. Nigdy nie próbuj zwabić nietoperze z domu w czerwcu, lipcu lub sierpniu. Te miesiące to pora roku, kiedy gniazdo nietoperzy z młodymi. Młodzi nietoperze nie mogą latać, więc można zamknąć je w domu powodując zarówno nieprzyjemne i niezdrowe sytuacji.

Strona główna  /  Ogrodnictwo & Na zewnątrz  /  Outdoor zwalczania szkodników  /  Wildlife