Strona główna
Remont domu i konserwacja | Elopad
Wideo / Sklep / Forum

3 okna typy Egress wyjaśnił

Okno wyjście jest jedno, że posiada pewne cechy, które sprawiają, że bezpieczne i łatwe do wyprowadzenia w przypadku zagrożenia. Międzynarodowy Residential Kodeks określa standardy dla wychodzącego okien, określenia ich minimalną szerokość, wysokość i netto wyraźny obszar otwarcia. Maksymalna odległość od podłogi i sposobu, w jaki okno może być otwarte są również regulowane przez kod. Wszystkie pokoje używane do spania w domach, które są albo nowo wybudowany lub przebudowany musi być wyposażony w jedną wychodzącą oknie, które odpowiada kodu. Istnieją różne rodzaje okien, które są odpowiednie dla wyjściu. Tak długo, jak spełniają niezbędne wymagania, kod nie dyktować, jaki rodzaj okna musi być.

Istnieją trzy popularne typy okien zainstalowane w nowo wybudowanych i przebudowany domów, które są używane do wyjściu. Obejmują one dwukrotnie zawieszony i przesuwne okna skrzydle. Okno wyjście musi otworzyć co najmniej 24 cm wysokości, 20 cm szerokości i posiadają powierzchni netto klirens 5,7 metrów kwadratowych. W zależności od rodzaju okna, w celu spełnienia wymogów wysiadanie, całkowita wielkość każdego typu okna będą się różnić ze względu na różne metody działania.

1. Pokój hung okna

Wspólny styl okna znajduje się na domy zarówno starych i nowych podwójne wisiały okna. Składający się z dwóch skrzydeł, które nakładają się poziomo w środku okna, dolna część podwójnym oknem wisiał otwiera w górę. Niektóre podwójne wisiały okna otwarte od góry do dołu, ale to nie jest tak powszechne. Stosowania wymogów wysiadanie do podwojenia zawieszanie się okna, aby osiągnąć minimalny obszar otwarcia, panel otwarcia musi omijać 24 cale góry do dołu i wynosić co najmniej 34 cm szerokości. Oznacza to, że całe okno musi być więcej niż 48 cm wysokości.

2. Okna suwane

Okna przesuwne również składać się z dwóch części, ale otwierają się na boki, a nie w górę iw dół. Podobnie jak drzwi przesuwne, przesuwne okna ruch wzdłuż toru. Biorąc pod uwagę, że wyjście musi otworzyć okna o szerokości co najmniej 20 cali, w celu spełnienia wymogu obszaru, to muszą być minimum 41 cm wysokości. Z obu pionowych Rozdziały zawierają okno przesuwne będzie na minimum łącznie około 40 cm szerokości.

3. Skrzydło okna

Okna Casement otworzyć lub pomniejszyć jak drzwi na zawiasach. Mogą być sterowane za pomocą rączki i wyciągnął otwartą lub za pomocą dźwigni obrotowej. Okna skrzydła najlepiej dla wylotem piwnicy, bo wychodzą w przeciwieństwie do góry lub w bok. Ponieważ cała okno, cała sprawa może być mniejsza i nadal spełniają minimalne wymagania. Dlatego okno skrzydło może być zarówno małe jak 24 cm wysokości o 34,2 cali lub 41 cale wysokości 20 cm szerokości. Są to te same wymiary jak w przypadku poprzednich dwóch oknach. Różnica jest z oknami Casement, wymiary reprezentują wielkości całego okna.

Cokolwiek okno typ używać do wylotem, jego próg nie może być wyższa od ziemi niż 44 cali. Okna piwniczne Egress musi być dodatkowo wyposażony w studni wysiadania, które pozwalają na miejsce, aby wyjść.

Strona główna  /  Wnętrze domu poprawy & Przebudowy  /  Okna  /  Wymiana okien & Instalacji